Techninė priežiūra

Šiuo metu aptarnaujame daugiau nei 3000 įrengimų, kurių didelę dalį sumontavo įmonėje dirbantys specialistai, t.y. eksploatuojame beveik trečdalį Lietuvoje veikiančių potencialiai pavojingų kėlimo įrenginių.Paslaugas teikiame: valstybinėms įstaigoms, mokymo, gydymo įstaigoms, gamykloms, prekybos tinklams, viešbučiams, gyvenamųjų namų ir visuomeninių pastatų statytojams, daugiabučių gyvenamųjų namų bendrijoms, fiziniams asmenims ir kt.UAB „Kauno liftai“ savo profesinę veiklą yra apdraudusi „Draudėjo profesinės civilinės atsakomybės draudimu“. Liftas, kaip įrengimas, yra įtrauktas į potencialiai pavojingų įrenginių sąrašus, todėl visiems darbams yra išduodami specialūs leidimai ir licencijos.

Teikiame:

  • Nuolatinio techninio aptarnavimo ir remonto paslaugas visų tipų liftams, eskalatoriams, keleivių transporteriams, specialiesiems keltuvams žmonėms su negalia.
  • Avarinės tarnybos paslaugas.

Avarinėje tarnyboje dirba apmokyti visą parą pasiekiami darbuotojai. Nurodytu telefonu visuomet yra galimybė susisiekti su kvalifikuotu darbuotoju, kuris priims informaciją apie lifto gedimą ir skubiai apie tai informuos budintį liftų elektromechaniką. Bendrovės avarinė tarnyba dirba visą parą, septynias dienas per savaitę, taip pat ir šventinėmis dienomis. Esant poreikiui dispečerinės darbuotojai turi galimybę išjungti ir įjungti bet kurį sugedusį liftą nuotoliniu būdu.

Avarinės tarnybos telefonai:

8-37 314 070

8-37 312702

8-612 76219

 

Gamybinėje bazėje turime daug specialios paskirties įrengimų: elektros variklių vyniojimo skyrių, guminių detalių gamybos presus, dažyklą su džiovinimo kamera, stalių gaminių dirbtuves.