Apie mus

UAB „KAUNO LIFTAI“ – patikimas partneris

UAB „Kauno liftai“ veiklą pradėjo daugiau kaip prieš keturis dešimtmečius. Bendrovė yra viena didžiausių liftų organizacijų Lietuvoje. Šiuo metu aptarnaujame daugiau nei 3000 įrengimų, kurių didelę dalį sumontavo įmonėje dirbantys specialistai, t.y. eksploatuojame beveik trečdalį Lietuvoje veikiančių potencialiai pavojingų kėlimo įrenginių.

Mūsų veiklos principas – stabilus, užtikrintas, nuoseklus darbas, vystant rinkoje paklausias veiklas.

Panaudodami bazinį Europos liftą, mes pajėgūs įgyvendinti pačius originaliausius kliento pageidavimus, pagal jo norą keičiame kabinos, šachtos durų, paties lifto šachtos dizainą. Atliekant originalius sprendimus sėkmingai naudojame stiklą, natūralų medį, akmenis, keramiką, nerūdijantį plieną, kitas natūralias ir dirbtines medžiagas. Gamybinėje bazėje turime daug specialios paskirties įrengimų: elektros variklių vyniojimo skyrių, guminių detalių gamybos presus, dažyklą su džiovinimo kamera, stalių gaminių dirbtuves.

Bendrovės kvalifikacijos atestatu suteikiama teisė būti ypatingo statinio statybos rangovu.

Pagrindinės veiklos sritys:  liftų gamyba ir nuolatinė techninė priežiūra ir remontas, įrenginių/įrangos parinkimas, projektavimas, konsultacijų teikimas, pardavimas ir montavimas, liftų dispečerizavimas, liftų renovavimo ir pakeitimo darbai, personalo mokymas.

Savo paslaugas teikiame: valstybinėms įstaigoms, mokymo, gydymo įstaigoms, gamykloms, prekybos tinklams, viešbučiams, gyvenamųjų namų ir visuomeninių pastatų statytojams, daugiabučių gyvenamųjų namų bendrijoms, fiziniams asmenims ir kt.

Partneriai ir įrengimų tiekėjai. Partnerio parinkimui kreipiame ypatingą dėmesį, nes nuo to priklauso galutinė mūsų sumontuoto gaminio kokybė bei atitikimas Europos Sąjungos standartams. Įrengimų tiekėjai yra didžiosios Europos korporacijos, iš mažesnių gamintojų perkame komplektuojančias liftų detales bei mazgus.

Veiklos garantijos. UAB „Kauno liftai“ savo profesinę veiklą yra apdraudusi „Draudėjo profesinės civilinės atsakomybės draudimu“. Liftas, kaip įrengimas, yra įtrauktas į potencialiai pavojingų įrenginių sąrašus, todėl visiems darbams yra išduodami specialūs leidimai ir licencijos.