kauno-liftai-logo
kauno-liftai

2018.02.16 Sveikiname su visos Lietuvos švente

vėliava

Pasitikime Vasario 16-ąją su Lietuva savo širdyse, lietuvišku žodžiu lūpose ir tikėjimu, kad Lietuvos ateitis yra mūsų rankose.

Puoselėkime tai, ką paveldėjome, kurkime ateitį su pagarba Tėvynei ir vieni kitiems!

Nuoširdžiausiais sveikinimai

 

 

Įvykiai Žaliakalnio funikulieriuje

2017 m. vasara. Žaliakalnio funikulierius visuomet spinduliuoja gerą nuotaiką ir traukia daugybę įdomių žmonių. Vasaros metu vyko keli įdomūs renginiai, sutraukę kauniečius. Vienas iš jų gegužės 27 d. vykęs renginys „Putvinskio gatvės diena“. Ši gatvė išsiskiria ypatinga dvasia, gausia tarpukario modernizmo architektūra. Renginio tikslas buvo stiprinti kaimynystės ryšius bei tarpusavio bendravimą. Tikimės, kad tai taps kasmetine tradicija.

Žaliakalnio funikulierius domina ir filmų kūrėjus. Vyko režisieriaus Audriaus Juzėno filmo PELĖDŲ KALNAS filmavimo darbai. Filmas kino teatruose pasirodys 2018 m. vasarį, minint Lietuvos Nepriklausomybės šimtmetį.

Per vasarą sulaukėme ir žiniasklaidos dėmesio. Žaliakalnio funikulieriuje lankėsi žurnalistai, kalbino mūsų funikulieriaus mašinistus.

 

Vadybos sistemos sertifikatai

2017 m. kovasPratęsti vadybos sistemos sertifikatai: Darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos (OHSAS 18001:2007), Aplinkos apsaugos vadybos (ISO 14001:2004), Kokybės vadybos ( ISO 14001:2004). Sertifikavimo sritys: Kėlimo įrenginių montavimas ir nuolatinė priežiūra. Bendrovėje vadybos sistema įdiegta nuo 2010 metų.

Europos standartizacijos komiteto susirinkimai

2016 m. lapkričio 22–25 d. bendrovės darbuotojai dalyvavo 33-jame Europos standartizacijos komiteto (CEN) technikos komiteto CEN/TC 10 „Liftai, eskalatoriai ir judamieji takai“ plenariniame susirinkime ir dviejų darbo grupių susirinkimuose. Renginyje dalyvaus atstovai iš Austrijos, Suomijos, Prancūzijos, Vokietijos, Italijos, Lietuvos, Norvegijos, Portugalijos, Švedijos, Anglijos, Šveicarijos, Rusijos, Singapūro.

Susirinkimų metu buvo nagrinėjami klausimai, susiję su liftų, eskalatorių ir judamųjų takų sauga, elektromagnetiniu suderinamumu, jų pritaikymu žmonėms, turintiems judėjimo negalią bei svarstomi Europos standartų, skirtų liftams ir keltuvams, eskalatoriams ir judamiesiems takams, nuožulniesiems keltuvams, vėjo turbinų liftams ir kitiems vertikalaus kėlimo įrenginiams, projektai.

CE_1 CE

Rinkis prekę lietuvišką 2016

Rinkis prekę lietuvišką

2016 m. spalis – Dalyvavome parodoje „Rinkis prekę lietuvišką 2016“. Patyrę bendrovės specialistai konsultavo parodos lankytojus, dalijosi informacija ir naujienomis apie kėlimo įrenginius.

Kėlimo įrenginių neįgaliesiems paroda

2Diuseldorfas016 m. rugsėjis – Įmonės vadovai lankėsi parodoje Diuseldorfe, skirtoje pristatyti kėlimo įrenginius neįgaliesiems. Darbuotojai bendravo su potencialiais tiekėjais, pasisėmė idėjų ir minčių dėl keltuvų/liftų neįgaliesiems pritaikymo.

Žaliakalnio funikulierius – Europos paveldo ženklo sąraše

E_paveldo ženklas2016 m. liepos mėn. – Kauno miesto savivaldybė planuoja ženklinti objektus, įtrauktus į Europos paveldo ženklo sąrašą (atsižvelgiant į Europos Komisijos 2015 m. kovo 10 d. sprendimą Nr. 2015/C 83/03, kuriuo nustatomos 2014 m. paveldo vietos, kurioms suteikiamas Europos paveldo ženklas). Tokių objektų Kaune yra 44. Europos paveldo ženklo sąraše yra ir Žaliakalnio funikulierius.

Parodos RESTA dalyviai

resta

 

2016 m. balandis  – Dalyvavome 23-iojoje tarptautinėje statybų ir remonto parodoje RESTA